ID Modeller

Vi söker drivna medarbetare inom konstruktion och 5 axl fräsning.

Kontakta Anders P eller Morgan för mer info.

 

Kungsgatan 33, 341 31 Ljungby 
Tel: +46 372-484 10 
Email: info@idmodeller.se

 

Kontakta oss

Anders Petersson

Anders Petersson

Konstruktionschef/ Försäljning/ ägare

070-294 84 17

anders.petersson@idmodeller.se
Morgan Svensson

Morgan Svensson

Teamleader/Affärsutveckling/ ägare

070-481 36 08

morgan.svensson@idmodeller.se

Konstruktion & NC-beredning

Jörgen Petersson

Jörgen Petersson

Konstruktör

070-887 07 24

jorgen.petersson@idmodeller.se
Gustav Nilsson

Gustav Nilsson

Beredning/produktionsansvarig

070-564 87 87

gustav.nilsson@idmodeller.se

Konstruktion, fixturer & modeller

Leif Oskarsson

Leif Oskarsson

Mätning/ mekanik

070-235 86 15

leif.oskarsson@idmodeller.se
Stefan Nilsson

Stefan Nilsson

Beredning/ fräsning

079-334 14 59

stefan.nilsson@idmodeller.se
Åke Karlsson

Åke Karlsson

Fräsning

073-805 97 18

ake.karlsson@ip-modeller.se

Fordon & Ämnesbyggnad

Per Andersson

Per Andersson

Verktyg/ modellbyggare

073-030 59 38

per.andersson@idmodeller.se
Lars Dennermyr

Lars Dennermyr

Verktyg/ modellbyggare

073-065 93 12

lars.dennermyr@idmodeller.se

Verkstad

Ekonomi & Administration

Jeanette Svensson

Ekonomi/ Kvalité

079-340 63 58

jeanette.svensson@idmodeller.se

Kontaktformulär